نوشتن فصل مقدمه و باز بيني و تصحيح فصل دوم و سوم

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 120,000 تومان

شرح پروژه:

به فردي متعهد و با سواد در زمينه هوش مصنوعي و مكانيك مكانيزم ها نيازمندم.اگر همزمان با این کار کار دیگری رو انجام میدید یا تخصص لازم رو ندارید پیشنهاد ندید،چون ب هیچ عنوان مبلغ گروگذاری در صورت عدم صحیح و سمبل کاری ازاد نمیشیود،متاسفانه سمبل کاری و کپی پیست الان فوق العاده زیاد شده،مجری متعهد و باسواد فقط پیشنهاد بفرسته


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سحربدیهی-نرم89

کاربر عادی

کاربر عادی

120,000 تومان

امتیاز 9.64 (ممتاز) از 23 رای
پروژه موفق : 61
رتبه: 100047
دو سال پیش
+8500
+46949

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.