سایت واسطه خرید و فروش بسیار ساده

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یک وبسایت ساده مورد نیازه به زبان php

کاربر ها ثبت نام میکنن و توسایت میتونن بعنوان فروشنده **و** خریدار فعالیت کنن

کاربر ها با اطلاعاتی مثل شماره موبایل و ایمیل و ... ثبت نام میکنن

خریدار یک سفارش ثبت میکنه و برای فروشنده موردنظرش ارسال میکنه، فروشنده سفارش رو تائید میکنه، لینک درگاه بانک برای خریدار ارسال میشه و پرداختش میکنه

بعد فروشنده و خریدار معامله رو انجام میدن، اگر مشکلی وجود نداشت خریدار تائید میکنه و مبلغ پرداختیش به حساب فروشنده در سایت شارژ میشه وگرنه میتونن درخواست تیکت باز کنن (مثل پارسکدرز که هردو طرف به اون تیکت دسترسی دارن و میتونن متن ارسال کنن)

و بعد ادمین میتونه تصمیم بگیره و مبلغ رو به اکانت خریدار یا فروشنده شارژ کنه

وضعیت سفارش با حالات (ثبت شده،تائید توسط فروشنده، پردااخت شده، موفقیت آمیز و لغو شده ) باید در صفحه سفارش نمایش داده بشه

کاربر ها به لیست سفارشات (چه خریداری شده چه فروخته شده ) به همراه اطلاعات دقیقش دسترسی داشته باشن

قسمتی برای درخواست تسویه حساب و گزارش پرداخت ها وجود داشته باشه

و در پنل ادمین هم موارد بالا قابل رویت و ویرایش باشن

کد باید مرتب و خوانا باشه

تشکر


+8500
+33437

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.