ترجمه متن در زمینه مهندسی پزشکی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 55,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام. ترجمه یک متن در زمینه مهندسی پزشکی هست که حدود 4185 کلمه داره که دو روزه باید تحویل داده بشه.(یعنی نهایتا تا ساعت 24 روز 24 دی ماه. که فردای اون یعنی 25 دی تحویل استاد داده شود.)  یک ترجمه روان و مفهومی می خوام لطفا یک نمونه ترجمه بفرستید. قیمت پیشنهاد بدید. نظر من کلمه ای 12 تومان جمعا 51 هزارتومان. فقط قسمتهایی که با قلم علامت گذاشته شده است. یعنی وسط خط آخر صفحه 368 کتاب تا آخر پاراگراف صفحه 378 که با قلم علامت گذاری شده است.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Sasan_91

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

60,000 تومان

امتیاز 9.59 (ممتاز) از 124 رای
پروژه موفق : 161
رتبه: 19
چهار ماه پیش

ariatranslation

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 70842
چهار ماه پیش

Shadi7600

کاربر عادی

کاربر عادی

55,000 تومان

امتیاز 9.58 (ممتاز) از 33 رای
پروژه موفق : 44
رتبه: 279
چهار ماه پیش
+8500
+22085

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.