ساخت ربات فروشگاهی تلگرام

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام. من یک ربات فروشگاهی میخوام با امکان اتصال به درگاه بانک ملتی که خودم دارم. این ربات فروشگاهی دارای مشخصات زیر باشد: 

1- امکان اتصال به درگاه بانک ملت و پرداخت آنلاین برای مشتری

2 - امکان زیر مجموعه گیری (به چه صورت به پیشنهاد مجری)

3- امکان داشتن یک یا دو ادمین دیگر به غیر از ادمین اصلی

4- امکان نمایش لیستی از محصولات که مشتری با کلیک بروی هر کدام از آن ها با عکس و مشخصات و گاهاً فیلم مربوط به آن محصول مواجه شود.

5- منویی به عنوان سفارش سریع در زیر هر محصول به نمایش گذاشته شده که امکان پرداخت آنلاین و گرفتن نام و نام خانوادگی و آدرس و تلفن و کدپستی و ثبت سفارش را داشته باشد. 

6- امکان اضافه و حذف محصولات 

7- امکان ادیت و تغییر مشخصات و یا عکس محصولات

توضیحات بیشتر: 

نمایی کلی از این 

ربات فروشگاهی بصورتی باشد که با ورود مشتری با خوش آمدگویی به مشتری منوی محصولات و سفارش و مشاوره را در اختیار مشتری قرار داده. که مشتری با کلیک بروی محصولات لیست کامل محصولات در اختیارش قرار گیرد. و با کلیک بروی هر محصول عکس یا فیلم و مشخصات محصول در اختیار مشتری قرار گیرد. که در زیر آن منوی سفارش سریع نیز نشان داده شود که نام و نام خانوادگی و آدرس و کدپستی و تلفن مشتری را جهت ثبت سفارش گرفته و سفارش را ثبت و امکان پرداخت از طریق درگاه بانک ملتی که خودم دارم را برقرار کند. و از طریق منوی سفارش و مشاوره با آی دی ادمین جهت مشاوره ارتباط برقرار کند. 

منوی زیر مجموعه گیری به پیشنهاد مجری


+8500
+22085

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.