ربات فروش تلگرام برای کانال تلگرام

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام 

یک ربات تلگرامی برای فروش کالا میخواستم که در شروع نوع کالا ، رنگ ، تعداد ، ابعاد و سایز کالا ، سفارش چند کالا همزمان از کانال  کدسفارش کالا ، مشخصات فردی سفارش کننده مثلا نام و نام خانوادگی - آدرس پستی - تلفن سفارش دهنده را در پنل تحت وب ذخیره کند و همچنین موقع آماده سازی سفارش  و ارسال سفارش به کاربر اطلاع داده شود و همچنین اگر کاربر کد رهگیری پستی را از ربات خواست بتواند ارسال کند 

همچنین با آپدیت شدن کانال ، ربات بتواند به کاربران عضو اطلاع بدهد . و اینکه با تمام شدن محصول مود نظر به مشتری اطلاع بده

ربات تلگرام  به درگاه بانکی متصل شود

ربات تلگرام برای کانال لباس میخواهیم

دراری پنل تحت وب کامل باشد 


+8500
+44215

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.