تغییرات بر روی افزونه وردپرس

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

 فروشگاه ما با ووکامرس راه اندازی شده و در اون هم محصولات دانلودی هست و هم محصولات غیر دانلودی .چند کار جزئی باید روش  انجام بشه که در پایین یادداشت می کنم: 

1. من از سیستم پستی پارس پیک استفاده می کنم ولی پلاگینی که پارس پیک داره و در مخزن گذاشته نیاز به کمی سفارشی سازی داره .هم ظاهرش جالب نیست و هم کاراییش کمی ایراد داره . ضمنا به این افزونه سیستم ارسال با پیک هم باید اضافه بشه . هرچند برای سیستم ارسال با پیک  افزونه Persian Woocommerce Shipping هست . ( این قسمت دیگه به مهارت شما بستگی داره ، از نظر من حتی شما میتونید این دوتا افزونه رو طوری سفارشی سازی کنید که کاری رو که مدنظر من هست انجام بدن ، اما توجه داشته باشید که در هر صورت اطلاعات شهر ها و هزینه های پستی از وب سرویس پارس پیک فراخوانی بشه نه از این افزونه )

پارس پیک از درگاه پرداخت خودش استفاده می کنه که باید این مورد حذف بشه و بجای اون در صورت تمایل خریدار به پرداخت  از افزونه های روی خود ووکامرس اینجانب استفاده بشه ( بانک سامان . ملت و پارسیان دارم )


2. محصولات دانلودی نیاز به پر کردن تمام فیلدهای خرید ندارن و فقط باید چند تا فیلد مشخص رو نشون بده و بقیه رو حذف کنه. ( برای محصولات دانلودی فقط باید  نام، نام خانوادگی ، موبایل و ایمیل و پسورد رو نشون بده ) البته برای اینکار از افزونه Woo Checkout for Digital Goods استفاده کردم که خیلی هم خوب کار می کرد اما با افزونه های بند اول مشکل داره و درست اجرا نمیشه. این مورد هم باید حل بشه.( البته این مورد رو با چند خط کد هم توی فایل فانکشن برطرف کردم اما بازم با افزونه های بالا مخصوصا افزونه  Persian Woocommerce Shipping مشکل داشت.


3. یک مشکلی هم با افزونه WP Related Items (WRI) by WebshopLogic دارم . اونم اینه که این افزونه مربوط به نمایش کالاهای مرتبط بین ووکامرس و ووردپرس هست -- وقتی دیتابیس و کل هاست رو از یک دومین به دومین دیگه انتقال دادم دیگه عکس محصولات مرتبط رو نشون نمیده بلکه فقط لینک اون محصول رو نشون میده که باید علتشو بررسی کنید.


4. توی ووکامرس یه قسمتی هست بنام ( نمای پیشفرض دسته ) و (نمای برگه فروشگاه ) که سه تا گزینه برای انتخاب داره ( 1. نمایش محصولات  2.نمایش زیر دسته بندی ها 3. نمایش هر دو )  بنده برای سفارشی سازی این صفحات می خوام یک گزینه سومی بنام  هیچ کدام هم به این بخش اضافه بشه ( که با انتخاب این گزینه هیچ محصولی در صفحه بندی نمایش داده نشه )تا بتونم  ظاهر هر دسته رو خودم کنترل کنم.  افزونه ای برای اینکار پیدا نکردم اگر میشناسید چنین افزونه ای رو که معرفی کنید ، در غیر اینصورت این مورد هم اضافه بشه.

5. برای ارسال با پیک از شرکت الوپیک ، api درخواست کردم ، هرچند افزونه ای براش تو اینترنت نبود . این افزونه رو هم نیاز دارم که اگر بخواهید بنویسید  احتمالا خود بخود موضوع افزونه Persian Woocommerce Shipping حذف میشه.لطفا پیشنهادتون رو برای بند اول ، دوم ، سوم و چهارم بصورت جدا ، و برای بند پنجم هم بصورت جدا بنویسید.


لینک افزونه پارس پیک : ( البته اگر مستنداتش رو بخواهید هم می تونم از شرکتش بگیرم )

https://wordpress.org/plugins/woocommerce-parspeik/


لینک افزونه افزونه حمل و نقل ووکامرس :

https://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce-shipping/


لینک افزونه Woo Checkout for Digital Goods :

https://wordpress.org/plugins/woo-checkout-for-digital-goods/


لینک افزونه WP Related Items (WRI) by WebshopLogic :

https://wordpress.org/plugins/wp-related-items/


لینک فروشگاه من :

https://goo.gl/ENSF2W

متشکرم.


+8500
+22085

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.