بازسازی مقاله. پیاده سازی روش گفته شده در مقاله و دستیابی به نتایج مقاله.

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 180,000 تومان

شرح پروژه:


با عرض سلام

یک مقاله در ضمینه جریان های میکرو ونانو هست. یک کانال در ابعاد میکرو که یک اوریفیس مستطیلی درست در وسطش قرار داره. کار انجام شده در مقاله این هست که رابطه افت فشار ناشی از این اوریفیس رو با متغییر های دیگر مثل عدد رینولدز و عدد نودسن بیان می کنه. لازم به ذکر هست که جریان آرام ، تراکم ناپذیر ، نیوتنی و شرط مرزی عدم لغزش حاکم است.

انتظار بنده شبیه سازی کامل مسئله به وسیله نرم افزار comsol و دستیابی به نتایج موجود در مقاله هست و سپس تغییر شرط مرزی از عدم لغزش به شرط مرزی لغزش و بررسی چند نمومه از نتایج. باید به این نکته توجه داشت که فیلم آموزشی شبیه سازی در نرم افزار و فایل  word و pdf گزارش مورد نیاز هست. مسئله بسیار ساده و کوتاه بوده و روش حل به طور کامل در مقاله آورده شده. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

حسام غلامی

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 326595
چهار سال پیش

Akhtar-Electronic

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

180,000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز)ممتاز از 152 رای
پروژه موفق : 166
رتبه: 54
سه سال پیش
+8500
+99258

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.