بررسی عوامل موجود در یک شرکت با استفاده از اقتصاد مهندسی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30،000 تومان

شرح پروژه:

با عرض سلام

یک پروژه ساده ی اقتصاد مهندسی (درس 3 واحدی دوره کارشناسی آی تی و صنایع که از روی کتاب ترجمه زیتون نژاد به ما درس داده شد ) میخواهم

این پروژه باید یک شرکت را تحت این عوامل برررسی کند: معرفی شرکت ، جریان نقدی (عنوان و توضیح و ترجیحا ماهیانه یا سالیانه ) ، توضیح نرخ بهره ترکیب ، چند گزینه در شرکت ، اوراق مشارکت ، گزارش نموداری و توضیحات اضافه تر اگر نیاز بود .

تا سه شنبه این پروژه را باید تحویل دهم . 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

پژوهشگر96

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

30،000 تومان

امتیاز 9.45 (عالی) از 123 رای
پروژه موفق : 154
رتبه: 6
یک سال پیش

پژوهشگر

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

170،000 تومان

امتیاز 9.21 (عالی) از 84 رای
پروژه موفق : 96
رتبه: 15
یک سال پیش
+8500
+30531

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.