خلاصه برداری از پایان نامه (پاورپوینت)

برای این درخواست   11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام یه پایان نامه ضمیمه کردم که برای دفاع می خوام یه خلاصه تقریبا 20 اسلایدی به صورت پاور پوینت برای 15 دقیقه دفاع شامل موارد زیر باشه .زمان تحویل 6 بهمن.

بسم اله ابتدای کار و تقدیم و تشکر

فصل اول شامل ‌‌‌:

عنوان  ،بیان مساله- سوال فرصیه-متغیرها- اهمیت موضوع-ادبیات موضوع-سازماندهی تحقیق.

فصل دوم-سوم-چهارم

عنوان فصل ومختصر ی از محتوای فصل .

فصل پنجم- نتیجه گیری کلی و ارایه نتایج د ستا وردها  در راستای اثبات فرضیه

من چند صفحه اول رو ضمیمه کردم در صورت توافق متن کامل پروژه ارسال می گردد برای مجری


+8500
+20693

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.