ایجاد اپلیکیشن تحت وب (صفحه لندینگ،پنل کاربری و پنل ادمین)

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

توضیحات پروژه

کلیات پروژه

پروژه مورد نظر ما یک وب اپ با مشخصات کلی زیر می باشد :

1- کاربران میتوانند در این اپ ثبت نام‌ کرده و نوع دسترسی خود به امکانات سایت را انتخاب نمایند (اکانت رایگان و پولی)

2- با ثبت نام در سایت کاربر میتواند به پنل کاربری خود دسترسی پیدا کند . امکانات اصلی اپ در همین پنل کاربری به کاربران ارائه میگردد .

3- بعنوان یک قابلیت در پنل، هر کاربر میتواند درخواستی برای سایرین ارسال کند (یک فرم درخواست وجود دارد ) و سایرین میتوانند با مشاهده این درخواست به آن پاسخ دهند (فرم پاسخ وجود دارد) . درخواست دهنده میتواند تمامی پاسخ های دریافتی را با قابلیت فیلتر و مقایسه مشاهده نماید .

4- بعنوان یک قابلیت دیگر در پنل ، هر کاربر میتواند یک اعلان اطلاع رسانی برای سایر کاربران ایجاد نماید (فرم اعلان وجود دارد) و سایرین آن را مشاهده نمایند.

5- بعنوان یک قابلیت دیگر در پنل، کاربر دارای لیستی از کاربرانی که با آنها در ارتباط است بعنوان یک contact list می باشد. فقط افراد این لیست می توانند مشخصات کامل کاربر را مشاهده نمایند .

6- کاربر میتواند با سایر کاربران چت کند و امکانات عمومی چت مانند ارسال و دریافت متن ، عکس ، فیلم و ... را داراست. این قابلیت یعنی چت کردن با سایرین از مهمترین قابلیت های پنل است و بایستی سرعت و کیفیت مناسبی برای آن لحاظ گردد .

7- بعنوان یک قابلیت دیگر در پنل، کاربر دارای یک تقویم کاری می باشد (تقویم شمسی) و میتواند در آن رویداد ایجاد کند و اپ به او یادآوری نماید .

8- هر کاربر با شرایط خاصی میتواند محصولاتی را تعریف و اضافه نماید و سایر کاربران درخواست هایی در خصوص این محصولات میتوانند ایجاد نمایند (مانند درخواست قیمت و ...)

9- تمام محصولات تعریف شده از طریق landing page و یک قسمت اختصاصی شبیه یک فروشگاه آنلاین (بدون قابلیت خرید آنلاین) قابل مشاهده برای عموم بوده و تمام مشاهده کنندگان حتی کسانی که عضو سایت نیستند میتوانند درخواست هایی در خصوص این محصولات برای تعریف کننده محصول ارسال کنند.

10- در این اپ خرید یا فروش آنلاین محصول انجام نمیشود . اما به دلیل خرید اکانت ماهیانه یا سالیانه پولی ، ارتباط با درگاه های پرداخت بانکی ( ملت / ملی / سامان ) لازم می باشد . همچنین در یکی از قسمت های پنل ، قابلیت پرداخت امن تعبیه شده است که این قابلیت نیز به ارتباط با درگاه های بانکی نیاز دارد .

جزئیات پروژه

جزئیات برای فریلنسرهای تایید شده بصورت خصوصی ارسال خواهد گردید .

نکات مهم

1- زبان سایت فارسی بوده و اپ بایستی در قالب راست چین ایجاد گردد . البته فایل های مربوط به زبان بایستی جداگانه قرار داده شود (language folder)  تا کار ترجمه سایت در آینده ساده تر گردد .

2- طراحی اولیه سایت بر اساس bootstrap بوده و فایل های مربوط به قالب و‌ فونت پنل کاربری و صفحه لندینگ در اختیار برنده قرار داده خواهد شد (قالب های آماده) اما جزییات طراحی ( آیکن ها و فایل های تصویری مورد نیاز پروژه و ... ) به عهده برنده می باشد.

3- زبان برنامه نویسی و پایگاه داده php و mysql میباشد (در صورت استفاده از فریم ورک ، فریم ورک پیشنهادی خود را اعلام نمایید)

4- سورس برنامه بایستی به صورت کامل در اختیار ما قرار داده شود.

5- فاز دوم این پروژه طراحی موبایل اپ (آندروید و IOS ) میباشد . بدیهی است که در صورت اجرای موفقیت آمیز فاز اول ، فاز دوم هم به فریلنسر اجرا کننده فاز اول واگذار میگردد .

6- قیمت درج شده بعنوان بودجه پروژه واقعی نمیباشد . لطفا قیمت مورد نظر خود را پیشنهاد دهید . پروژه از لحاظ ما بعنوان یک پروژه نسبتا بزرگ طبقه بندی می گردد .


+8500
+39081

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.