انجام تمرین راه زن چند دست هوش مصنوعی با متلب

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

انجام تمرین راه زن چند دست هوش مصنوعی  با متلب 

یک ماشین هست که میتونه  n تا اهرم یا دسته داشته باشه که هر بار هر دسته را میکشیم یه جایزه به ما میدهد ولی قرار نیست هر دفعه بهترین جایزه ای که توسط یکی از اهرم ها داده بشه تا انتها بهترین باشه ؛ در واقع به ازای هر بار کشیدن دسته با اهرم  یک reward داریم که به ازای هر بار اجرا به ما داده میشه ولی ما دنبال ماکزیموم value ای هستیم که توسط دسته یا اهرمی که  در گذر زمان ارزش بیشتری با توجه به reward ها برای ما خواهد داشت؛ می باشیم   

صورت مسئله کتاب که خوب درسته

اما منظور از روشها همان روشهای اپسیلون گریدی، خوشبینانه، حد بالا و ... هست که هر کدام پارامترهای خودشون را دارند و میخواهیم علاوه بر آزمایشات کتاب تاثیر پارامترهای هر روش را هم ببینیم       

                 
http://s8.picofile.com/file/8318817018/89.zip.html                        


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Programmer

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.79 (ممتاز) از 185 رای
پروژه موفق : 236
رتبه: 181177
سه سال پیش
+8500
+81076

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.