پیاده سازی مصاحبه انگلیسی با یک مدیر مالزیایی (تبدیل فایل صوتی مصاحبه به نوشتار انگلیسی)- Academy

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

یک مصاحبه به زبان انگلیسی هست با صاحب یک کسب و کار در کشور مالزی. میخواستم در فایل ورد پیاده سازی بشه. بخشی از مصاحبه رو خودم انجام دادم (12 دقیقه ش رو) و ضمیمه کردم و باید مابقیش (نزدیک 35 دقیقه) پیاده سازی بشه. 

زبانی که صحبت میکنن اصلاً پیچیده نیست و لغتای سختی نداره چون مالیزیایی هایی هستن. اما به هر حال ممکنه لهجشون براتون گویا نباشه. با این موضوع اگه مشکلی ندارید و میتونید با یه کیفیت قابل قبول (حداقل در حد پیاده سازی خودم) زحمت رو بکشید، پروژه به شما واگذار میشه. اصلاً نیازی نیست که ادیت بشن یا از لحاظ گرامری درست باشن؛ صرفاً چیزی که گفته میشه باید پیاده سازی بشه. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سپهر

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 53 رای
پروژه موفق : 61
رتبه: 197
دو سال پیش
+8500
+50866

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.