ساخت بازی با صرف افعال فارسی مشابه بازی منچ(مارپله)

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام و خسته نباشید

قبلا درخواست برنامه فوق را داده بودم ولیکن به علت گنگ بودن درخواستم مجددا به صورت واضح آنرا تنظیم و ارسال می نمایم به شرح ذیل :

لطفا برنامه ای می خواهم که به صورت گرافیکی از جمله با برنامه های فلش – مولتی مدیا و ... باشد که علاوه بر سورس برنامه خروجی exe نیز داشته باشد . تا بر روی کامپیوترهای دیگر نیاز به نصب برنامه های جانبی و ... نباشد.

درصورت امکان قابلیت کار با ماوس را نیز داشته باشد.

بازی فوق به صورت تک نفره یا دو نفره می باشد که شرایط مشابه بازی منچ(مارپله ) می باشد.

صفحه کاری ما شامل ابعاد 10*10 می باشد یعنی ده سطر و ده ستون که خانه اول از سمت چپ و پایین شروع نام دارد و خانه بالا سمت چپ پایان ( خانه ) نام داردو بقیه خانه ها افعال فارسی مورد نظر می باشند.در ابتدا طی 10 جدول (شامل 10 نوع صرف فعل با عناوین ماضی ساده – ماضی استمراری –ماضی التزامی – ماضی نقلی – ماضی بعید –مضارع ساده – مضارع اخباری –مضارع التزامی – مضارع مستمر- ماضی مستمر مشابه تصاویر پیوستی )نوع فعل و مفرد یا جمع بودن توسط مربی ( مدیر سیستم ) ورود اطلاعات می گردد به صورت پیش فرض تا هر زمان که بخواهد دو مرتبه افعال فوق را بعد از چندین مرحله بازی جهت جلوگیری از تکراری بودن افعال در صورت تمایل مدیر برنامه تغییر دهد.

سپس قبل از شروع هر بازی نوع جوابی که هر مهره می بایست پیدا نماید توسط مدیر برنامه تنظیم می گردد مثلا مهره آبی رنگ افعال ماضی ساده و مفرد را پیدا نماید .و مهره سبز افعال مضارع اخباری و جمع را پیدا نماید.

بعد از تنظیم :اولین مهره ای که با انداختن تاس عدد 6 رامی آورد شروع کننده بازی است و مهره دوم بعد از آن بازی را شروع می نماید.

حال با انداختن تاس اگر حرکت مهره بعد از توقف دقیقا بر روی فعل مورد نظر موردتقاضا مدیر باشد به آن مهره 10 امتیاز مثبت داده می شود. و اگر با انداختن تاس و حرکت مهره بعد از دو مرحله متوالی فعلی یافت نگردید از مهره فوق درمکانی که ایستاده است صرف فعل و جمع یا مفرد بودن پرسیده شود ... اگر صحیح جواب داده شد 5 امتیاز مثبت و در صورت غلط جواب دادن 2 امتیاز منفی داده شود و به همین سبک بازی رو به جلو ادامه می یابد تا زمانی که یکی از مهره ها به خانه ( مقصد )( نقطه پایان)می رسد که به آن مهره 10 امتیاز مثبت داده می شود و بازی به صورت کامل به اتمام می رسد.

ضمنا در حین بازی امتیازات کسب شده مهره ( تک نفره ) یا مهره ها ( دو نفره ) قابل رویت باشد.

با تشکر ...


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

وحید محرابی

کاربر عادی

کاربر عادی

450,000 تومان

امتیاز 5.70 (بالای متوسط) از 11 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 106379
دو سال پیش

سجاد (برنامه نویس)

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

امتیاز 8.84 (عالی) از 78 رای
پروژه موفق : 117
رتبه: 365
دو سال پیش
+8500
+50720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.