ساخت 10 پورتال کاربردي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام براي انجام کارهاي شرکتي نياز به پورتالهاي زير داريم 1-سيستم مديريت اخبار 2-سيستم مديريت فروشگاه و همکاري در فروش 3-سيستم تبليغات کليکي 4-سيستم نيازمندي 5-سيستم فروش هاستينگ 6-سيستم فروش يوز نيم پسورد و اطلاعات دانلودي 7-سيستم مديريت محتوي شرکتي 8-سيستم مديريت مدارس 9-سيستم مدبربت محتوي شخصي 10-سيستم جامعه مجازي البته تنها نام پروژه ها ذکر شده است و نياز هاي ريز ذکر نشده اند اما نياز ما همانند سيستم هاي ديگر موجود در بازار مي باشد شايد تنها کمي اختلاف وجود داشته باشد مهم ترين نياز ما اين مي باشد که بتوانيم هر ماژولي که نوشته شده را در هنگام ارائه اسکريپت به ديگران حذف و يا فعال نماييم يعني تمام قسمت هاي ماژولي قابليت اکتيو و دي اکتيو شدن توسط ما که فروشنده هستيم رو داشته باشد ما قصد داريم اين سيستم ها رو جامع تهيه کنيم و به ديگران ارائه دهيم.در صورتي که مايل به انجام پروژه هستيد بفرماييد تا ريز کار در اختيارتان قرار بگيرد ريز کار بسيار طولاني مي باشد اما شما مي توانيد با اطلاعاتي که از قبل داريد و مي دانيد نحوه کار کرد اين سيستم ها چگونه است قيمت خود را ارائه دهيد.

+8500
+41618

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.