حل تمرین درسی

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 220,000 تومان

شرح پروژه:

1. مدل پتری نت مربوط به یک وبسایت تجارت الکترونیکی (که به ضمیمه آورده شده) مفروض است. مطلوبست مدل های پتری نت مربوط به بازمهندسی مرحله به مرحله آن به نحوی که شاخص های کارایی کل وبسایت (بر مبنای این جدول) بهینه شده باشند. درج مشخصات اقدامات در هر مرحله از بازمهندسی و نتایج مربوط به ارزیابی آن مرحله، به صورت مجزا در جدول مربوطه (در فایل اکسل به این آدرس) الزامی است. این امر باعث خواهد شد تا دانشجویان نسبت به کیفیت اقدامات پیشنهادی خود در بازمهندسی وب سایت، واقف شده و بتوانند در این زمینه با دیگر دانشجویان رقابت نمایند.2.یک وب سایت الکترونیکی دلخواه که دارای آدرس و نقشه مشخصی است، را انتخاب نموده و موارد زیر را در رابطه با آن ارائه نمایید:
مدل پتری نت سایت ، که در آن طبقه بندی و نحوه تخصیص منابع (منابع پردازشی، انسانی و ....) مشخص شده باشد.
تعیین میزان منابع لازم برای وبسایت الکترونیکی انتخاب و مدل شده در مرحله قبل، بنحوی که اولا قادر به پاسخگویی به حداقل صدهزار کاربر مراجعه کننده در روز بوده و ثانیا بتواند به حداقل 5000 کاربر همزمان پاسخگو باشد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

alireza madadi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

220,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 17 رای
پروژه موفق : 50
رتبه: 155
پنج ماه پیش
+8500
+23901

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.