محاسبه گشتاور و توان مشابه رباتیک

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

می خواهم گشتاور و توان و دامنه حرکتی را در اطلاعات کینماتیک (سیستم آنالیز حرکت) و کینتیک (فورس پلیت یا صفحه نیرو) بر روی اطلاعات راه رفتن بیماران محاسبه شود. بدیهی است که گشتاور از طریق روش دینامیک معکوس و توان نیز حاصلضرب گشتاور به دست آمده در سرعت زاویه ای است. محاسبات فوق به صورت سه بعدی انجام شود. من برنامه متلب رو می خواهم که برای محاسبه موارد مذکور نگارش شود. ضمن اینکه فایل هایی که در اینترنت جسجتجو کردم و می خواهم بر اساس آن ها نوشته شود را پیوست کرده ام. معیار صحیح بودن مطابقت نتایج با الگوی های منتشر شده در این زمینه است که بنده به شما ارائه خواهم داد.

بر اساس فصل 2، 3 و 7 کتاب پیوست شده.

لطفا در صورتی که تجربه ای در این زمینه ندارید موفقت نکند چون من کار را سریع می خواهم.

  • جق الزحمه قابل مذاکره.

متشکرم


+8500
+23941

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.