مدلسازی شبکه های کامپیوتری

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.

پروژه دانشجویی کامپیوتر شبکه بیسیم موبایل:

این پروژه درسی راجع به مدل ریاضی شبکه های موبایل هست, استفاده از تلفن های موبایل در بستر عبور و مرور شهری. هدف اینه که موبایل های رانندگان و مسافران بتونند در هنگام حرکت و توقف با هم شبکه هایی رو درست کنند و پیام هایی رو راجع به وضعیت ترافیک مسیر به یک سرور ارسال و دریافت کنند. این ایده که اسکلتش خیلی هم جدید نیست, با تلفیق پروتکل های Mobail IP , VANET و حسگر هایی که در موبایل های امروزی وجود داره انجام میشه. بدین ترتیب که موبایل ها با استفاده از حسگر حرکتی شون میدونند که چه زمانی باید دنبال ایجاد شبکه و ارسال و دریافت باشند, و چه موقع اصلا باید دنبال سیگنال شبکه بگردند. از این طریق قصد دارم که این پارامترها رو بهبود بدم: اول اینکه با فرض اینکه سر چهار راه ها hotspot موجود هست ولی فاصله پوشش ش محدود هست, با ایجاد شبکه بین موبایل ها در سر چهار راه ها, امکان اتصال multihop موبایل های بیشتری به اینترنت فراهم بشه. دوم با استفاده از ورودی حسگر های حرکتی, زمان دنبال سیگنال گشتن موبایل ها بهینه بشه تا باتری کمتری مصرف بشه. و نهایتا نشون بدیم که با این روش, رانندگان میتونند اخبار ترافیک رو دریافت کنند و مسیر حرکتشون رو بهبود بدند و زود تر به مقصد برسند. مدل و اثبات ریاضی اینها رو کامل باید بصورت پاور پوینت ارائه بدم. و بعدا باید قادر باشم با این خروجی در چاپ یک مقاله در گروه مشارکت کنم.


+8500
+23230

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.