تغییرات در فروشگاه ووکامرسی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

شرح پروژه:

ما یک فروشگاه پیاده سازی شده با ووکامرس داریم.که محصولات خود را با استفاده از افزونه scrapes از سایت آمازون دریافت میکند.

در این سایت محصولی از طریق ووکامرس و پنل وردپرس وارد نمیشود و تمامی محصولات از طریق وب سرویس آمازون و با استفاده از افرونه scrapes خوانده و نمایش داده شده و به سبد خرید اضافه می شوند.

لینک افزونه استفاده شده:

(https://bargwp.com/scrapes/)

و اما تغییراتی که ما برای سایت نیاز داریم:

-    قیمت محصولات باید از طریق فرمولی که به شما ارائه می شود تغییر کند مثلا اگر قیمت محصولی که در آمازون موجود است برابر 10 دلار باشد، در سایت ما باید از طریق فرمول 12 دلار نمایش داده شده و پرداخت شود.

-    هزینه روش های ارسال با توجه به مناطق مختلف متغییر خواهد بود

-    این سایت دارای چند واحد پولی می باشد (درهم، دلار، یورو و ...) که باید هنگام پرداخت تبدیل شوند

-    تمامی اطلاعات محصول باید در صفحه نمایش محصول در ووکامرس نمایش داده شوند.به عنوان مثال محصول لباس در سایت فعلی با لینک زیر را در نظر بگیرید:

 http://pokeandpick.com/product/womens-casual-pockets-plain-flowy-simple-swing-tunic-loose-dress/

در این صفحه سایز محصول و رنگ های محصول نمایش داده نمی شود.باید این آیتم ها نیز در صفحه نمایش محصول بیاید و کاربر قادر به انتخاب سایز و رنگ محصول باشد و در سفارش ثبت شده نیز قابل مشاهده باشد.

تسلط به ووکامرس در انجام این پروه مفید خواهد بود چرا که برخی از بخش های آن نیاز به شخصی سازی دارد.

قالب آماده بوده و نیاز به طراحی UI  سایت نداریم و صرفا نیاز به تغییرات در افزونه ووکامرس داریم

آشنایی با وب سرویس های آمازون مفید خواهد بود


+8500
+23230

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.