تبدیل فایل PSD به Word به صورت حرفه ای

تا الان برای این درخواست   12   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دوستان سلام
(این پروژه رو قبلا باز کرده بودم مشابهش رو ولی چون فایلهامون دیر آماده شد نتونستیم شروع کنیم و الان نیاز داریم در اسرع وقت پروژه رو یکی انجام بده)

بنده یکسری  فلایر با فرمت psd دارم که می خواهیم همه این فایلها به فرمت word تبدیل شود ( به فایل word یا pdf )

ویژگی فایل word :

باید به راحتی بشه عکس و متن و ... رو داخل فایل ورد تغییر داد، برای مثال وقتی کسی فایل word رو باز میکنه باید به صورت لایه لایه باشه و راحت بشه عکس ها رو جایگزین کرد و محتوا رو تغییر داد بدون اینکه قالب بهم بخوره ( دقت کنید که کیفیت برای ما بسیار مهم هست و باید هر فلایر با دقت بسیار زیادی به فایل ورد تبدیل بشود)

نکته : تمامی فایل ها به صورت انگلیسی هست و متن فارسی نداره

نمونه فایل به صورت psd پیوست شده است

لطفا قیمت برای تغییر هر فایل به word رو برام بفرستید


+8500
+31494

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.