سرویس رکورد صفحه نمایش کاربر

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 98,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

من نیاز به یک برنامه دارم که بدون اینکه کاربر بفهمه (آیکون در task bar یا ...) اقدام به ضبط صفحه نمایش کاربر با رزولوشن دیفالت تنظیم شده تو مسیری که از قبل توسط ادمین تنظیم شده بکنه لازم به ذکره برنامه باید در سرویسهای ویندوز اجرا بشه و نام سرویس و پراسس به صورت نامشخص(ومشابه پراسسهای سیتمی) باشند 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

علی استکی

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 7.93 (بسیار خوب) از 15 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 68885
چهار ماه پیش

SzSz

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

89,000 تومان

امتیاز 8.32 (بسیار خوب) از 22 رای
پروژه موفق : 44
رتبه: 69210
چهار ماه پیش

takexpert

کاربر عادی

کاربر عادی

98,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 11 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 360
چهار ماه پیش
+8500
+23814

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.