تغییرلحظه ای استایل با جاوااسکریپت

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام ، یک مستطیل و سه تا اسکرول برای سه رنگ اصلی آبی ، قرمز ، سبز (RGB) رو در نظر بگیرید که اسکرول ها بین 0 تا 255 متغییر هستند . اون مستطیل استایل background color داره به حالت background-color: rgb(255, 255, 255);

یک قطعه کد جاوا اسکریپت نیاز دارم ، که با تکان دادن اسکرول ها عدد استایل مستطیل رو در لحظه تغییر بده و در نتیجه رنگ مستطیل در لحظه عوض بشه . ( به تصویر ضمیمه توجه کنید. )

لطفا این قطعه کد تا حد امکان کوتاه ، سبک و قابل فهم باشد ، چون حتما باید خودم متوجه کدنویسی بشم و چون قطعه کد ساده ایست هزینه پایین اعلام شود. (زمان تحویل: همین امشب )

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

saeed_mzr

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 600
دو سال پیش

علی استکی

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 7.93 (بسیار خوب) از 15 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 87874
دو سال پیش

Code Lover

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 20 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 109418
دو سال پیش
+8500
+50323

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.