پروژه پردازش تصویر ++C یا python ( بهینه سازی دقیق کد تشخیص لندمارک های صورت )

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,000,000 تومان

شرح پروژه:

سلام 

یک پایان نامه رشته کامپیوتر دارم که در قسمتی از اون باید متدهای مختلف تشخیص نقاط صورت رو اجرا کنم و اونها رو با هم مقایسه کنم .

به کمک شما برنامه نویس عزیز احتیاج دارم که  استخراج نقاط صورت  با یادگیری عمیق Deep learning  رو به طور کامل و دقیق پیاده سازی کنید و گزارش کاملی از اون بنویسید.

نکات مهم >

اولین نکته مهم این که کار اصلا face recognition نیست و فقط landmark detection هست که باید به صورت کاملا دقیق انجام شه. عکس هائی که قراره این برنامه روش پیاده بشه فقط عکس صورت از نزدیک هستن و مثلا ۲۰ تا عکس از صورت یک نفر که حتی  face expression ندارند   و باید لندمارک ها به صورت میلیمتری دقیق باشن که بشه مقایسه کرد. (یک عکس به عنوان نمونه ضمیمه کردم)

دومین نکته مهم این که اگر مایل هستید  میتونید از کد های موجود در اینترنت  استفاده کنید ولی حتما و الزاما باید تغیراتی در کد ایجاد بشه  که هم جنبه کپی نداشته باشه  و هم تغیراتی جهت بهینه سازی کد یعنی دقیق تر شدن نتیجه انجام بشه و این که چه تغیراتی تو کد ایجاد شده و چرا ,نوشته بشه.

 سومین نکته اینکه من بودجه ای که در نظر گرفتم تا یک میلیون تومان هست و میتونم تا جائی که فرصت دارم تو جمع آوری مطلب و ترجمه و خلاصه هر کمکی بر بیاد همکاری کنم 

برای هر توضیح بیشتر و کمکی لطفآ پیام بدین.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

algor_636

کاربر عادی

کاربر عادی

2,950,000 تومان

امتیاز 8.88 (عالی) از 8 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 69413
چهار ماه پیش

pandaPython

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

1,000,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 11 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 74
یک ماه پیش

SK.coder

کاربر عادی

کاربر عادی

4,500,000 تومان

امتیاز 8.88 (عالی) از 9 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 262
چهار ماه پیش

جواد امین

کاربر عادی

کاربر عادی

4,000,000 تومان

امتیاز 6.89 (خوب) از 9 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 69410
چهار ماه پیش
+8500
+23901

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.