برنامه اندروید متصل به EDD

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دوستاني که با وردپرس آشنا هستند و برنامه نويسي اندرويد کار کردند: اگر با ورد پرس کار کرده باشيد، يک افزونه براي اين سيستم هست با نام Easy Digital Download يا همون EDD. اين افزونه براي دانلود و فروش فايل هست. الان وب سايت بنده با اين افزونه کار ميکنه و البته تازه کار هست. ميخام يک اپ اندرويدي نوشته بشه که امکان مشاهده فايلهاي روي وبسايت در برنامه وجود داشته باشه و قابلیت خرید از درون برنامه امکان پذیر باشه، کاربر بتونه دانلود يا خريد انجام بده و توضيحات فايلها و ... را ببينه و لایک کنه و نظر بده و در برنامه ثبت نام کنه یا وارد بشه به حساب کاربری.

اگر از برنامه ساز یا هر چیز دیگه ای هم استفاده کنید مشکلی نیست فقط من خروجی برام مهمه که بشه خرید کنی.

و صفحه پرداخت در مرورگر خارجی باز شود.

بتونه فیلم ها ، عکس ها وآهنگ ها رو ببینه.

دارای پنل پوشه هم باشه.

ظاهر برنامه و امکاناتش تقريبا مثل برنامه هاي مارکت اندرويدي مثل کافه بازار و ...


+8500
+23901

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.