انجام پروژه ساده متلب - SaeidM

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یه  پروژه تو اکسل دارم میخوام تبدیل بشه به متلب، امکان پذیر هست برای شما ؟ کارهایی که باید انجام بشه  ۱- در تب matrix قسمت 'states and connections '  speed factors'  combination functions        فقط ۱۰ حالت در نظر گرفته شده که باید به هر تعداد دلخواه بشه اضاف کرد چون در متلب به صورت تابع هست بنابراین هر تعداد امکان پذیره . (فایل مشابه قبلی matlab به پیوست ارسال میشه). همچنین شکل هم باید برای تمامی حالات نمایش داده بشه. 2- در تب 'adcon' پارامترها برای ۱۰۰ حالت (ستون) در نظر گرفته شده که باید با توحه به اینکه در قسمت قبلی همونطور که توضیح داده شد باید برای هر چند ستونی که در تب matrix اضافه شده در اینجا هم باید اضافه بشه. (مثلا اگر ۱۱ تا شد در تب matrix اینحا هم ۱۲۱ ستون اضافه بشه) (فایل مشابه قبلی matlab به پیوست ارسال میشه این قسمت هم قبلا نوشته شده) ۳- تنها قسمت جدید از ردیف ۱۳ تا ۲۵ هستش که جدیدا اضافه شده و باید در فایل متلب اضافه بشه (این قسمت هم باید برای تمامی ستون های ی موجود اضافه بشه مثلا اگر ۱۱ حالت در تب matrix داشتیم باید در تب adcon هم یک سطر دیگه هم بشه اضاف کرد به اسم x11 که تابعش مثل قبلی ها باشه) و همچنین برای هر ستونی که نیاز هست تصویر نشون داده بشه.  ۴- در تب delta t'. هم delta t هست و مقادیر اولیه که باید اضاف بشه. تاکید اینکه قسمت '۳ ' مهمترین قسمت هست و اینکه هر تعدادی state یا همون ستون بشه اضاف کرد و همچنین نمایش شکل ها برای هر ستونی که میخواهیم. ممنون.


+8500
+23814

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.