ساخت ربات تلگرام

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام 

بنده در صد راه اندازی گروه تلگرامی در زمینه خاص هستم. در همین رابطه در این زمینه که قصد راه اندازی گروه را دارم در گروه های مشابه عضو هستم.لذا بنده میخوام گروه تلگرامی را راه اندازی کنم و بتونم اعضای گروه ای دیگه رو برای گروه خودم عضو و اضافه کنم .(مثال ساده بزنم،مثلا یه گروه در زمینه تبادل اطلاعات کامپیوتر هست منم هم در اون گروه عضو هستم و همچنین سایر اعضا از کل کشور که مثلا تعداد اعضا صد هزار نفر هستن و حالا بنده میخوام یه گروه در همین زمینه راه اندازی کنمو  اعضای این گروه رو برای گروه خودم عضو کنم و من شماره هیچ کدوم از اعضا رو ندارم ولی اعضا در قسمت اطلاعات گروه میبینمشون در قسمتی که ادد میکنیم اعضا هستن ) در صورتی که کسی میتونه این کار رو انجام بده برنامه ای رو به صورت مستند اینکارو باید بنده ببینم و بعد میپذیرم یعنی اینکه برای مثال یک گروه کوچک درست بشه و بعد گروه دیگری درست بشه و اعضای گروه قبلی در این گروه جدید عضو بشن در این صورت قابل پذیرش هست .

در صورتی که سازنده برنامه پیشنهاد دیگری دارد اعلام کنه بررسی میشه و نتیجه اعلام میکنم.

با تشکر 


+8500
+23901

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.