پیاده سازی پنل سایت سفارش آنلاین غذا

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

روند خرید تا دریافت غذا توسط مشتری: مشتری وارد سایت ما میشه در فرم ثبت نام اطلاعاتش رو وارد می کنه ومیشه عضو سات ما و یک پروفایل تو سایت ما براش ایجاد میشه(ثبت نام با سامانه پیامکی و کد انجام میشه) و در همون ورود و ورود های بعدی، غذاهاش رو انتخاب می کنه (و با شماره تلفنش میتونه با مرورگرهای مختلف به پروفایلش دسترسی داشته باشه) و ادرسی که قراره غذاش رو تحویل بگیره رو مشخص میکنه (که هزینه ارسال غذا توسط همین مولفه محاسبه میشه) غذا هایی رو که انتخاب کرده سمت چپ سایت یعنی در سبد خرید اضافه میشه پس از انتخاب غذا به صفحه نهایی که شامل درگاه پرداخت انلاین ، پرداخت در محل و باکس کد تخفیف منتقل میشه بعد از ثبت سفارش وپرداخت (مشتری میتونه سفارشش رو پیگیری کنه )یک اس ام اس به مشتری جهت تایید سفارش و یک اس ام اس حاوی سفارش مشتری(ادرس و نوع غذا) به صاحب رستوران ارسال میشه و سفارش مشتری در پنل مدیر سایت و پنل صاحب رستوران ثبت میشه. در پروفایل مشتری خرید های قبلیش رو میتونه چک کنه ، یه خرید هایی که انجام داده میتونه امتیاز بده.پنل مدیر سایت قابلیت نظارت به عملیات ها رو داشته باشه، اینکه چه کسی از چه رستورانی خرید کرده و هر رستوران به چند نفر خدمات رسونده ، که بتونیم تسویه حساب ها رو انجام بدیم پنل مدیر رستوران بتونه برای غذاهاش عکس بذاره و قیمت هاش رو تغییر بده ( که بعد از تائید مدیر سایت تغییرات اعمال بشن)هم چنین هزینه ارسال برای محله های مختلف رو مشخص کنه (مثلا چند محله هزینه ارسال رایگان ، چند محله 2هزار تومان و..)تمام خرید هایی که ازش انجام شده رو تو پروفابلش داشته باشه ، و غذا هایی که ارسال کرده و ازش خریداری شده رو مدیریت کنه و بتونه ریز صورت حسابش رو داشته باشه که با مدیر سایت تسویه کنه.رستوران ها رو ما ثبت نام میکنیم و براشون پروفابل ایجاد میکنیم و بعدا خودشون میام پروفایل رو کامل میکنن


+8500
+32240

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.