تصحیح نحوه نشان دادن نوشته ها در layout موبایل قالب وردپرس ووکامرس

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

قالبی که من ازش استفاده میکنم برای سایتم برای نمایش در موبایل یک طرح بندی مخصوص دارد . من برای نوشته های بخش وبلاگ سایتم از گزینه more استفاده میکنم تا در صفحه کلی نوشته ها به صورت خلاصه نشون بده و وقتی روش میزنی کامل بیاره . وقتی سایت رو با کامپیوتر باز میکنیم مشکلی نداره ولی در طرحبندی ویژه موبایل روی هر نوشته که میزنی باز هم خلاصه نشون میده و کامل نشون نمیده . میخاستم این مشکلش برطرف شه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

شایان

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز) از 28 رای
پروژه موفق : 58
رتبه: 223
پنج ماه پیش

shayan123

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 78696
پنج ماه پیش

50,000 تومان

امتیاز 9.95 (ممتاز) از 22 رای
پروژه موفق : 61
رتبه: 87
پنج ماه پیش
+8500
+24538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.