طراحی 2 تا صفحه ساده ریسانسیو ساده با php

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 15,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

دو تا صفحه ساده  

یک برای گزارش گیری که فقط لیست سفارشات رو در بازه زمانی انتخاب شده نشون میده. یعنی کاربری تاریخ شروع و پایان رو مشخص میکنه و لبست اطلاعات سفارشات از دیتابیس که من بهتون میدم  استخراج میشه.

صفحه دوم

یک کاربر میاد یقویم رو باز میکنه و روز هایی که وقت داره رو مشخص میکنه و کد کاربر و این روز ها تو دیتابیس مشخش میشه. همینطور وقتی با get ایدی کاربر رو بدیم روز هایی مشخص شده رو نشون مید

بودجه  15 تومن

زمان یک روز.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

امیرحسین

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 8.54 (عالی) از 45 رای
پروژه موفق : 71
رتبه: 316
یک سال پیش

rijisoft

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 91747
یک سال پیش

محمد آفتابی

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 66037
یک سال پیش
+8500
+43720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.