بهبود عملکرد لایه mac در شبکه های شخصی بیسیم wpan در باند امواج میلیمتری

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در حال حاضر دنبال شبیه سازی لایه مک با استاندار 802.15.3 هستم که بعد یکسری الگوریتم که باعث بهبود این عملکرد میشه را روی آن پیاده سازی کنم. در واقع یه توپولوژی شبکه و ارتباطات نودها

اول توپولوژی شبکه طراحی بشه که نودها چجوری قرار گرفتن بعد تعدادشون چندتا باشه و ارتباطشون چجوری باشه

بعد تولید ترافیک شبکه که یعنی هرکدام از نودها چه جوری و با چه نرخی ترافیک تولید کنن

بعد اگر لازم باشه نحوه روتینگ شبکه تعریف بشه یعنی نود مبدا دیتا رو از چه مسیری دست به دست کنه تا به مقصد برسه و در نهایت خروجی هایی مثل throughput و .... از شبکه گرفته بشه


+8500
+24538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.