طراحی سایت فروش هدایا

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام 

طراحی سایت با امکانات فایل ضمیه مورد نیاز است.

قسمتی از قالب سایت که با استفاده از ورد پرس طراحی  و پلاگین های لازم خریداری و نصب شده است که در سایت www.mobokado.com قابل رویت است پلاگین های مورد نیاز به جز دو مورد جهت اجرا نیز پیدا شده و لینک خرید آن درون فایل ضمیمه قرار داده شده است. تا از بین آنها انتخاب و خرید و به سایت افزوده گردند. یا میتوانند درصورت پیدا کردن یا در دسترس بودن پلاگین بهترو کاراتر معرفی و انتخاب گردد. 

بیش از 50% پلاگین های مورد نیاز درون فایل خریداری و نصب گردیده اند. و الباقی باید خریداری و نصب گردند این پروژه چیزی نزدیک به 50 تا پلاگین باید توش با سایت هماهنگ بشه و البته دو پلاگین موجود نیست که باید نوشته شود. پلاگین ها در مواردی تفاوت دارند با درخواست ما که باید هماهنگ شوند با نیاز ما. 

لذا پس از مشاهده سایت و بررسی فایل ضمیمه نسبت به باقیمانده اجرای کار در صورت خرید پلاگینها  قیمت اعلام نمایید. میدونم قطعا بیشتر از این بازه  تعیین شده میشه. محدوده قیمت تعیین نشده تا در آینده ادعایی رو قیمت نباشه. لطفا قیمتتون رو جوری اعلام کنید که مطمئنید با اون قیمت براتون میصرفه که این کار رو انجام بدید که در نهایت به مشگل نخوریم. 

فایل دیگری ضمیمه گردیده که لیست ایرادات موجود در سایت درون آن است لذا این مورد را در بررسی قیمتها به عنوان شاخص میزان توجه ما به جزئیات درنظر بگیرید. قطعا در آینده در بقیه موارد نیز توجه به موارد اینچنینی مورد نظر است.

لطفا در اعلام قیمت دقت زیادی نمایید که پس از انتخاب مجری حتماً  تضمینهای لازم دریافت و اعمال میگردد.


+8500
+24549

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.