ترجمه متون مکالمه انگليسي به فارسي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام، وقت بخير. بنده ميخواهم مکالمات انگليسي که در سايت زير قرار دارد، به فارسي ترجمه شوند: http://salamzaban.com/conversation-room/subjective-conversations دقت بفرماييد که در قسمت مکالمه، شامل چند بخشد از جمله : مکالمات تجاري اداري بازرگاني مکالمات سفر مکالمات دانشگاهي مکالمات ازدواج بيان احساسات مکالمات سلامتي و بهداشت مکالمات ورزشي مکالمات خريد مکالمات کوتاه مکالمات رستوران مکالمات کار و استخدام ميبايشد که هر بخش نيز خود شامل چند مکالمه کوتاه است. ميخواستم که اين مکالمه ها به فارسي ترجمه شوند.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ComeRun

کاربر عادی

کاربر عادی

65,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 110902
هفت سال پیش

danesh1369

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 31 رای
پروژه موفق : 31
رتبه: 300
هفت سال پیش

knight

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 110486
هفت سال پیش
+8500
+41334

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.