نیاز به افزونه (کامپوننت و ماژول ) جوملا برای کپی مطالب

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

نیاز به افزونه (کامپوننت و ماژول ) جوملا برای کپی مطالب از سایت های دیگر با شرایط :
 1 - قابلیت جستجو و کپی کلمه به کلمه مطالب با دسته بندی های مشخص از سایتهای مختلف (قابل ویرایش ) هم از طریق RSS و هم بدون استفاده از  تکنولوژی RSS

 1-1   جلوگیری از ثبت لینک و مطالب تکراری بصورت خودکار


 1-2 مطلب باید برچسب و تگ داشته باشند (قابل تنظیم و ویرایش) 1-3 مطلب باید براساس کلمات کلیدی مشخص در گروه و مجموعه مشخص قرار بگیرد 1-4 تگ های تیتر و ...   H2 ,H3 و bold داخل مطلب اصلی حفظ شود و مابقی تگ ها  (H1...)به تگ "قابل تنظیم" تغییر کند 1-5 حذف لینک ها، حذف خودکار تگ های اضافی ، تبلیغات ،  واترمارک و  کدهای وب از متن مطالب


 1-6 درج خلاصله مطلب (قابل تنظیم تعداد کاراکتر )  و کلمات کلیدی (تگ اصلی مطلب) در قسمت های مربوطه و باید کلمات کلیدی تا 3 مورد باشد(قابل تنظیم و درج کلمه خاص)

 1-7 قابلیت تنظیم منتشر شده /منتشر نشده  اتوماتیک برای مطالب باشد

 1-8 حذف و تغییر خودکار کلمات و جملات در توضیحات مطالب سایت مبدا

 1-9 امکان تغییر و یا حذف اتوماتیک چند متن مشخص و جایگزینی آن با متن مورد نظر ( مثلا به گزارش ایرنا , را تبدیل به : به گزارش نام سایت )

 1-10 نام نویسنده و یا منبع مطلب را نیز به نام دلخواه "قابل ویرایش" تغییر دهد تا هیچ نامی در توضیحات مطالب کپی شده از سایت منبع در سایت درج نشود.

  1-11  در ابتدای پاراگراف دوم مطلب ( پاراگراف بعد از لید ) عنوان سایت یا کلمه خاص (قابل ویرایش )با حروف بولد درج شود.


 2-  مطلب باید عکس داشته باشد و هم در قسمت " تصویر اولین نوشته" و هم در قسمت " و هم در قسمت "تصویر برای نمایش در کل مطلب " و سایز عکس " قابل تغییر و ویرایش " باشد

 2-1 کاهش اتوماتیک سایز عکس " قابل تغییر " و سپس آپلود تصاویر مطالب سایتهای دیگر در هاست سایت

 2-2  قابلیت تغییر کپی رایت سایتهای منبع و یا درج نام سایت در پایین کپی رایت مطالب (متن جایگزین قابل ویرایش)

2-3  قابلیت دسته بندی موضوعات شاخه ها و زیر شاخه های مطالب3 - تنظیم تعداد کپی و آپلود مطلب برای هر بخش در هر روز


4 - مطابق با آخرین نسخه منتشر شده جوملا وکد سبک و تمیز بدون باگ امنیتی و کد اضافه...بهره گیری کم از منابع سخت افزاری و نرم افزاری بدون هیچ فشاری به سرور اصلی . و دارای پشتیبانی


+8500
+24549

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.