انجام سیستم‌نوبت دهی به خودروهای الکترونیکی با سی شارپ c#

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یک پروژه دارم که میخوام برام انجام بشه خیلی هم وقت زیادی هم ندارم 

این پروژه برای سیستم‌نوبت دهی به خودروهای الکترونیکی هست، چون هر‌ خودرو ‌با توجه به مسافتی که میخواد بره زمان شارژش متفاوت میشه. حالا برای یک‌روزیه لیستی که تو‌اکسل هست باید به سیستم‌داده بشه که توی اون بازه ی زمانی هر خودرو و‌مسافتی که میخواد طی بکنه اومده و ممکنه تعدادشون هم‌زیاد باشه و‌overlapp داشته باشند سیستم باید یه الگوریتم داشته باشه که به هر خودرو‌زمان شارژی اختصاص بده که اولا تو بازه زمانیی که داده بوده باشه و‌همچنین بیشترین تعداد خودرویی که مممکنه توی یک‌روز شارژ بشوند را داشته باشه

عزیزانی که میتونن انجام بدن سریعتر پاسخ بدن


+8500
+21469

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.