گزارش کار طراحی وب سایت

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

من پروژه رو دارم. طراحی سایت انجام شده

فقط ی گزارش کار حداقل ۶۰ صفحه ای ازش میخوام

htmlcss

JavaScript

back b wordpress

بااینا نوشته‌شده

ی نفر باید باشه که تسلط داشته باشه به این زبانا

ی گزارش بنویسه فقط

ینی منظورم اینه که پروژه انجام شده اس، من به دلیل نداشتن وقت فقط میخوام با اون قالبی که میخوام توضیحات پروژه انجام بشه و نوشته بشه تو محیط وورد

 فقط ی موضوعی که حتما  قبل از تحویل نهایی من چک کنم و بهتون اصلاحات رو بگم. ینی قبلش تایید میخوام  و اینکه جامع  و کامل کد هارو که شامل اجزای اصلی طراحی سایت هست درون گزارش قید بشه. کلیات طراحی گزارش پروژه که شامل فهرست و مقدمه و منابع و تیتر و متن و ... هست حتما رعایت بشن
فقط بدنه اصلی سایت که تو کد ها نوشته شده حتما تو گزارش توضیح داده بشه و یه سری مسائلی که سوال برانگیز ممکنه باشه. میتونم یک گزارش کار نمونه بفرستم تا قالب کلی رو متوجه بشید.


+8500
+24538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.