آموزش ساخت ربات اینستاگرام

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک ویدیو آموزشی کاملا پروژه محور میخوام که در آن نحوه ساخت ربات اینستاگرام با قابلیت فالو کردن بر اساس هشتگی که به آن معرفی میکنم و فالوور های پیج هایی که به آن معرفی میکنم باشه علاوه بر اون پیج هایی رو که فالو میکنه لایک کنه و کامنت های یکه من برای آن مشخص میکنم را قرار بده البته تمامی این ها با میزان محدودیتی که من برای اون مشخص کنم باشه. بعد از مدتی که من برای آن مشخص میکنم پیج هایی که فالو کرده را آنفالو کند.

تعداد پیج هایی که به آن ربات میدهیم بی نهایت باشه.

ترجیها این امکانات در قالب سایت قرار بگیرد که دسترسی آن آسان تر باشه .

کمی جستجو در نت مشخص میشه چی مد نظر من هست.


+8500
+29497

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.