تمرین طراحی الگوریتم (مسئله توانا t )

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 75,000 تومان

شرح پروژه:

سلام .... این تمرین درس طراحی الگوریتم هستش اطلاعات کامل در فایل پیوست موجوده فقط این موارد رو قبل از پیشنهاد دادن در نظر بگیرید : ۱-مهمترین چیز توضیح خود مسئله و روش حل اون ۲-برنامه نوشته شده هم باید تشریح داده بشه ۳- کامل طراحی بشه و برای تمام مثال ها جواب بده !  این ۳ مورد رو حتما در نظر بگیرید خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتین 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

SK.coder

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 8.88 (عالی) از 9 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 282
پنج ماه پیش

Sajjad Programmer

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

75,000 تومان

امتیاز 9.48 (عالی) از 61 رای
پروژه موفق : 76
رتبه: 27
سه ماه پیش
+8500
+25178

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.