پیاده سازی سرویس پوش نوتیفیکیشن و سرویس تبلیغاتی ادموب بر روی سورس اپلیکیشن + پشتیبانی اپلیکیشن(6 ماهه{باهزینه})

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و وقت بخیر

ما یک اپلیکیشن "عکس نوشته ساز" مشابه https://cafebazaar.ir/app/com.sibroid.pico/?l=fa داریم و قصد داریم یکسری تغییرات اعمال کنیم:

1-پیاده سازی سرویس پوش نوتیفیکیشن(پوشه و وان سیگنال با هم)
2- پیاده سازی سرویس تبلیغاتی ادموب(ثبت نام و احذ مجوز های مربوطه بر عهده ی ما هست)

همچنین برنامه نویس اندروید میبایست به مدت 6 ماه پشتیبانی اپلیکیشن رو متقبل بشن که بتونیم در این مدت ایده های خودمون رو پیاده سازی کنیم(برای هر فیچری که در نظر میگیریم،یک مبلغ و تایم توافقی هم در نظر میگیریم)


+8500
+46956

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.