تصویر سازی آیات قرآن نقاشی دیجیتال پینتینگ یا کمیک

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

تصویر سازی آیات قرآن جهت تولید کتاب های تفسیری قرآنی به زبان ساده برای مخاطبان نوجوان- جوان و بزرگسال .

قصد داریم مضامین سوره صاد را به تصویر بکشیم. به همین دلیل 40 مضمون که قابلیت تصویری شدن داشته اند را در 8 دسته برگزیده ایم. دسته اول ممکن است کمی سخت به نظر برسد بنابراین پیشنهاد می کنیم تصویرسازی ها را از دسته دوم آغاز کنید و پس از اشراف بر موضوعات، دسته اول را تصویرسازی کنید. موضوعات در فایل پیوست ذکر شده اند. برای هر موضوع باید حداقل یک تصویر تولید شود.

برای تصویرسازی های مذکور نیاز است که سوره صاد به دقت مطالعه شود و جوانب مختلف آیه های منتخب توسط تفاسیر موجود(علی الخصوص تفسیر نمونه) مورد بررسی قرار گیرد تا طراحی ها تا حدی دارای ارزش تفسیری بوده و از خطاهای احتمالی مصون باشند. 


+8500
+51055

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.