ساخت اپلکیشن اندروید GLX Notify

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

باسلام

نیاز به یک اپلکیشن ساده و به دور از تجملات داریم با این مشخصات:

نام: GLX Notify

کل کار:

دو صفحه بعنوان صفحه ورودی که در اولی آیکن نرم افزار و در دومی یک استیکر و متن نمایش داده میشود! (طبق تصاویر پیوست شده)

و نهایتا صفحه اصلی که (طبق تصاویر پیوست شده) هم مشخصه یک تصویر ثابت در بالا و به ترتیب اولویت اعلان های ارسال شده توسط ما در زیر که بصورت لیست قابل اسکرول نمایش داده میشه. (تا 30 اعلان) که بعد از عدد 30 بطور خودکار از توی اپ پاک بشه.

اعلان ها امکان پاک کردن توسط کاربر (صرفا برای خودش) رو داشته باشه نه از سامانه

و امکان دادن لینک به وبسایت هم ما به اعلان ها داشته باشیم.

هدف: این اپ بصورت پیشفرض روی گوشی تلفن همراه ها نصب میشه و از طرف شرکت برای کاربر در مواقع ضرور پیام ارسال میشه که این پیام باید داخل notification گوشی کاربر نمایش داده بشه و همچنین از طریق اپ بطور کامل در دسترس باشه و بشه بهش لینک داد.

نکته: موارد ارسالی متون بلندی نیستند بلکه متون همگی کوتاه هستند و برای خواندن بیشتر لینک به سایت داده میشه. (آدرس سایت: https://1glx.ir )

نرم افزار روی آندروید 5 به بالا قابل نصب باشه...


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

mahdi.askari

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 1 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 2125
سه سال پیش

shayan127

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

290,000 تومان

امتیاز 9.31 (عالی) از 39 رای
پروژه موفق : 50
رتبه: 42
سه سال پیش
+8500
+80808

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.