تبدیل یک مقاله با فرمت Word به فرمت LaTex طبق یک الگوی مشخص

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 40,000 تومان

شرح پروژه:

سلام
من یک مقاله آماده به صورت فایل Word دارم میخوام این فایل را به فایل LaTex بر اساس فرمت یک مجله تبدیل کنم. لطفا اگر کسی فرصت داره حواب دهد البته نهایتا 2-3 روز فرست دارم. ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مصطفی حسینی

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 773
دو سال پیش

داوودی

کاربر عادی

کاربر عادی

66,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز) از 24 رای
پروژه موفق : 28
رتبه: 157
دو سال پیش

40,000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز) از 34 رای
پروژه موفق : 41
رتبه: 131
دو سال پیش
+8500
+54119

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.