اطلاعات در زمینه ی 1- کنترل توان راکتیو2-کنترل ولتاژ3-کنترل فازی4-الگوریتم کرم شب تاب5-تئوری نش6-مفاهیم بازار برق7-ادوات ذخیره کننده انرژی8-STATCOM

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

بنده در زمینه ی  هر یک از عناوین گفته شده در زیر (هر کدام که موجود است)   به مقاله ترجمه شده یا مثلا یک فصل 20 تا 30 صفحه ای در فرمت WORD نیاز دارم. اگر فرمولی یا جدولی در متن هست باید بصورت تایپ شده و کیفیت شکل ها بالا باشد.  لازم به ذکر است:

1- مطالب موجود در اینترنت به طور کامل بررسی شده است و از معرفی فایل های تکراری خودراری فرمایید

2-مطالب در سایت اصالت سنجی پایان نامه های دانشگاه آزاد اسلامی  چک شود که قبلا استفاده نشده باشند.http://pc.iaun.ac.ir

اطلاعات در زمینه ی 1- کنترل توان راکتیو 2 -کنترل ولتاژ3 -کنترل فازی4-الگوریتم کرم شب تاب5-تئوری نش یا تئوری بازی ها6-مفاهیم بازار برق مانند تعاریف، انواع و ...7-ادوات ذخیره کننده انرژی مانند انواع باطری ها و....8-پایداری و انواع آن 9-STATCOM


+8500
+60791

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.