ساخت پلاگین php برای نمایش رسپانس410

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

ما از اسکریپت q2a استفاده می کنیم که به یک پلاگین برای ارسال رسپانس 410 نیاز داریم.

توضیحات پروژه:

در صفحه پلاگین q2a به آدرس (/admin/plugins)یک پلاگین به نام 410 HTTP نمایش داده شود که پس از کلیک بر روی تنظیمات  input text box  نمایش داده می شود

 در بخش  input text box می توان در هر خط آن یک url را پیست کرد و پس از کلیک بر روی دکمه "ثبت"، برای هر url که در این بخش پیست شده هدر آن تبدیل به هدر 410 به صورت permanently شود

تعداد url ها لیمیت ندارد و ممکن است بیش از 10 هزار لینک باشد

در صورت حذف url از input text box وکلیک مجدد بر روی دکمه "ثبت"، این فانکشن برای url مورد نظر حذف می شود

دایکومنت درست کردن پلاگین برای این اسکریپت در لینک زیر هست:

http://docs.question2answer.org/plugins/

در صورتی که سوالی بود لطفا پیام بدید تا راهنمایی لازم انجام بشه

خیلی ممنون


+8500
+25211

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.