اضافه کردن چند بخش و برنامه نویسی حرفه ای سایت تحت Shopify

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

فروشگاهی داریم بر مبنای Shopify که قصد داریم چند قیمت و امکان جدید به آن اضافه کنیم. این فروشگاه جهت فروش مکمل و پروتئین های ورزشی طراحی شده و یک سایت بین المللی است.

قصد داریم بعد از هر خرید چیزی مانند امتیاز (پوینت) به حساب کاربری خریدار اضافه شود. به این ترتیب که به عنوان مثال با پرداخت هر ۱۰۰ دلار در سایت ۱۰ دلار امتیاز دریافت کنند که در قسمتی تحت عنوان پوینت نمایش داده شود.

این پوینت ها باید قابلیت انتقال به حساب کاربری افراد دیگر در سایت را توسط خریداران داشته باشند.

همچنین این پوینت ها باید جهت خرید نیز قابلیت استفاده داشته باشند به این معنی که خریدار بتواند در صورت داشتن پوینت کافی بدون پرداخت پول محصولی را خریداری کند.

و حال چند نکته مهم:

امنیت این سیستم برای ما مهمترین مساله است و خواهشمندیم افراد فوق حرفه ای در زمینه امنیتی درخواست ثبت کنند که رزومه کافی و نمونه کار های مشابه داشته باشند.

همچنین به مجری در آینده حتما طرح های جدیدی ارائه خواهد شد. لذا اولویت با افرادی است که توانایی و وقت ادامه کار با ما در آینده را نیز داشته باشند.


+8500
+25211

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.