تغییر کد phpsound برای استفاده از هاست دانلود

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و خسته نباشید

یه اسکریپت توی سایتهای دانلود اسکریپت قرار داره به اسم phpsound .که اسکریپت اشتراک موسیقیه. من یه نسخه از این اسکریپت رو فارسی کردم و میخوام سفارشی سازی کنم برای یکی از آشنایان. در این اسکریپت کاربران ثبت نام می کنن و موزیک آپلود میکنن تا بقیه بتونن از توی سایت به صورت آنلاین گوش بدن یا دانلودش کنن.بدلیل اینکه تعداد آهنگهایی که قراره آپلود بشه و همچنین تعداد عکس کاور و عکس پروفایل زیاده ، قصد استفاده از هاست آپلود رو داریم. هاست اصلی و هاست آپلود خریداری شده. فقط مشکلی که هست اینه که این اسکریپت آهنگ ها و تصاویر کاور و پروفایل  رو در پوشه ی آپلود خودش قرار میده و امکان استفاده از هاست آپلودی به صورت پیشفرض وجود نداره. حالا ما میخوایم که این قابلیت رو به اسکریپت بدیم که از آهنگ ها و تصویر پروفایل و تصویر کاور که کاربران آپلود میکنن رو به هاست آپلود بفرسته و از همونجا برای کاربران پخش کنه. لطفا مبلغ پیشنهادیتون رو بفرمایید. در ضمن اسکریپت ورژن 2.0.2 رو از گوگل با یه سرچ ساده از سایتهای فارسی می تونین دانلود کنین


+8500
+25177

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.