شمسی کردن تاریخ ثبت اطلاعات در مچ فرم فارسی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

من از مچ فرم فارسی ورژن 4.2 استفاده میکنم همه چیز بدون مشکل هست فقط میخواهم تاریخ ثبت اطلاعات کاربران در گزارش گیری فرم ها که بصورت میلادی هست شمسی بشه  البته یک فیلد هم هست بنام بروز رسانی زیر همون فیلد گزارش اون هم شمسی بشه

اگر دقیقا جاشو متوجه نشدید بگید شات بدم ازش


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

اوستا صبای‌مقدم

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

60,000 تومان

امتیاز 8.25 (بسیار خوب) از 5 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 71723
چهار ماه پیش

اسماعیل-985

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 8.35 (بسیار خوب) از 25 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 265
سه ماه پیش
+8500
+25211

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.