تغییر نام و پکیج نرم افزار اندرویدی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام

یک نرم افزار اندروید داریم + یک پلاگین که مجموعا میشه دو اپ اندروید

میخواهیم اسم اپلیکیشن از Nova Launcher به GLX Launcher تغییر پیدا بکنه هم چنین تغییر در پکیج اپ ها که قابل اپدیت از گوگل استور و ... نباشند و اتصالشون به نت قطع باشه

اپ ، لانچر اندرویدی هست و پلاگین هم برای نمایش تعداد پیغام ها روی آیکن نرم افزارها مثل تلگرام ،واتس اپ و ... کاربرد داره و مکمل اپ اصلی هست.

این تغییر نام و پکیج نباید توی عملکرد پلاگین مشکل بوجود بیاره که اگر بیاره باید بشه توی پلاگین هم تغییراتی ایجاد کنید.

هردو اپ قرار هست بطور پیشفرض روی گوشی موبایل نصب بشه.

هردو توی فایل فشرده پیوست مطلب هستند.

در نهایت اینکه اعلام بفرمایید که آیا امکان تغییرات دیگه ای هم توی پیشفرض نرم افزار هست یا خیر؟ (مثل حذف زبانهای دیگه و باقی موندن صرفا فارسی و انگلیسی یا بعضی تغییرات خرد دیگه)


+8500
+45434

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.