تمرین داده کاوی تمرین کلاسی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 61,000 تومان

شرح پروژه:

1)برای داده واقعی کلاسترینگ ودرخت تصمیم و آنتروپی را محاسبه کنیدمتغیرپاسخ آن را بصورت یک رگرسیون درنظربگیرید وتاثیرعوامل کمکی برپاسخ آن رابررسی نمایید؟

2)برای داده واقعی ازطریق روشهای لجستیگ وروش مدل خطی تحلیل مناسب راانجام و نتایج را ارائه دهید؟

3)برای داده واقعی روش مولفه های اصلی راانجام داده و عوامل اصلی تعیین شود و همبستگی بین عوامل اصلی و عوامل متغیرهای اولیه را بدست آورید ؟

توضیح اینکه این  3 تمرین نتایجش بصورت پی دی اف و وورد مکتوب باید تحویل داده شود و عکس از جداول و یا مراحل کاری گنجانده شود...و تحلیل نتیجه گیری گنجانده شود


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

پژوهشگر

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

61,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 207 رای
پروژه موفق : 251
رتبه: 2
سه سال پیش

90,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 2011
سه سال پیش

SpeedCoder

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.82 (ممتاز) از 51 رای
پروژه موفق : 66
رتبه: 159964
سه سال پیش
+8500
+84273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.