ساخت دفترچه دفترچه تلفن سازمانی و دیتا بیس mysql

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 55,000 تومان

شرح پروژه:

من نیاز به یک پروژه ای دارم که شبیه دفترچه تلفن سازمانی است به این حالت که دارای دو قسمت است یک قسمت به نام  vendor  که اسم اون سازمان با یکسری مشخصات ازش گرفته میشه و قسمت دوم تعداد پرسنل که ما اینجا product می گوییم. به عنوان مثال اسم  vendor  را می زاریم ایران خودرو  و 5 product به زیر شاخه  سازمان ایران خوردو اضافه کنه

محیط گرافیکی نمی خوام و معادلات ریاضی نداره و اینکه فقط به ازای یکسری رکورد یک شمارنده اضافه و کم میشه مثل وقتی بزیم تو سازمان ایران خوردو بهمون بگه چند تا ثبت product داریم 

می خواهیم با php و mysql برای نصب رو هاست لینوکس و در سی پنل برنامه نوشته شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

تست تست

کاربر عادی

کاربر عادی

55,000 تومان

امتیاز 7.15 (خوب) از 27 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 65897
یک سال پیش

برنامه نویس php

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

110,000 تومان

امتیاز 9.10 (عالی) از 10 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 696
یک سال پیش

BlueDev

کاربر عادی

کاربر عادی

450,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 19 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 12
یک سال پیش

سلمان واحدی

کاربر عادی

کاربر عادی

90,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 65332
یک سال پیش
+8500
+45607

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.