هوشمند سازی آبیاری گلخانه تحت شبکه و کنترل آن از طریق وب و اپلیکیشن موبایل

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

تنظیم آبیاری قطره ای بر اساس نیاز آب گیاه با استفاده از سنسور های مخصوص رطوبت خاک، کنترل از راه دور آبیاری از طریق اپلیکیشن موبایل

قسمت الکترونیکی و مکانیکی کار توسط تیم ما انجام خواهد . ما نیاز به برنامه تحت وبی یا تحت شبکه ای داریم که بتواند کنترل هوشمند آبیاری را انجام داده و دیتابیسی داشته باشد که اطلاعاتی مانند رطوبت و دما را ذخیره نموده و گزارشهای متنوعی را به ما بدهد. این برنامه بر روی یک سرور نصب شده و این سرور باید قابلیت اتاصل به اپلیکیشن موبایل را داشته باشد. از طریق اپلیکیشن باید بتوان وضعیت سنسورها را مشاهده و در صورت لزوم برنامه ریزی دستی برای آبیاری را انجام داد..

 تعدادی سنسور رطوبت خاک را عمق های مختلف اندازه میگیرند. اطلاعات سنس شده از طریق یک برد الکترونیکی یا یک Plc برای برنامه روی سرور ارسال میگردد. تا اینجا رو خودمون انجام میدیم. اما قسمت برنامه رو میخوایم که هر کدام از دوستان توانایی و تمایل دارن انجام بدن.


+8500
+32240

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.