برنامه نویسی برای اکسل با استفاده از اکسل یا متلب

تا الان برای این درخواست   11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

درود بر فریلنسر های عزیز

پروژه ی مدنظر،استخراج اطلاعات از دو فایل اکسل و ریختن توی یک فایل اکسل مطلوباست به شرح زیر:

توی فایل اکسلمون:

3 تا ستون داریم َ، یکی کالا، یکی رنگ ، یکی قیمت

1700 تا ردیف که مشخصات هر کدوم زده شده(اسم و رنگ و قیمت مشخصه)

توی فایل اکسل مطلوبمون ، میخوایم که بعضی از این ردیف ها که اسمشون معلومه (مثلا 20 تا اسم داریم)، رنگ و قیمتشون در بیاد به شرطی که قیمتشون بالای پونصد باشه....این کار رو میشه با تابع lookup توی اکسل انجام داد ، اما مشکل اینجاست که بعضی از این 20 تا کالا و رنگ تکراری هستن...حالا میخوایم به این صورت باشه که اسمی که تکرار شده یکبار نوشته بشه ، جلوش همه ی رنگ هایی که توی اون فایل اکسل مرجع هستش توی ردیف های مشخص آورده بشه و قیمتشون هم جلوش زده بشه ، اینا همش به شرطیه که قیمت بالای 500 باشه....بعد ردیف بعدی اکسل مطلوبمون بره سراغ کالای بعدی....پس یعنی اسم کالا ها توی اکسل مطلوبمون از قبل  مشخصه و رنگ و قیمتشون رو میخوایم.

اگر اکسل رو در سطح متوسط بلدید فایده نداره یا باید متلب نوشته بشه یا فرمول دهی حرفه ای.....فایل ضمیمه هم گذاشته شد برای راهنمایی


+8500
+80884

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.